BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

what fucking ever

monicc | 2013-01-30 | Be temos

Kartais atrodo, jog niekas niekada nepažinojo tikrosios manęs. Kiek kartų savo gyvenime aš tiesiog sėdėjau kambarį ir verkiau. Kiek kartų aš buvau beprarandanti viltį. Kiek kartų norėjau tiesiog nuleisti rankas ir leisti gyvenimui plaukti pasroviui.. Niekas nežino kiek kartų aš turėjau, galbūt ir norėjau sulaikyti ašaras. Kiek kartų aš jaučiau, kad noriu ką nors padaryti vardan kitų, visiškai ne dėl savęs ir kaip tai sunkiai išeina :) Kiek kartu man reikėjo sakyti pačiai sau kad taip ir turi būti. Kiek kartų bandžiau prisiminti, kad žmonės, bent kartą tave įskaudinę, niekada nepasikeičia. Kažin ar kas nors žino mintis, kurios yra mano galvoje kai man liūdna ir apie tai, kokie siaubingi kartais būna kai kurie žmonės.
Niekas nežino ko aš taip pasiilgau.
It’s juuust a bad day. But I am a dreamer!
Kartais mane tiesiog veikia toks rudeniškas oras :)

Patiko (9)

Rodyk draugams

Komentarai (2) : “what fucking ever”

  1. madonnalily rašė:

    Būna dalykų, kur mes nenorim, kad žinotų kiti, yra dalykų, kuriuos norėtumėme pasakyti kitiems, bet nėra tinkamo žmogaus? Šiandien oras tikrai prastas jis bandė ir su mano nuotaika žaisti. Bet grįžtant prie tavęs…Vien dėlto, kad kai buvo sunku tu nepasidavei, esi šaunuolė. Vien todėl, kad tu turi norą padaryti kažką kitam gero, esi šaunuolė. Ir na tiesiog. Aš tavęs nepažįstu, o jau žaviuosi, nes atrodai stipri. Žinai, juk didžiausius sunkumus, gyvenimas duoda savo stipriausiems kariams, todėl niekados nepasiduok, o jei kažko pasiilgai ir jei tai žmogus, ištaisyk tai. Jei tai emocija, prisimink ją. Juk ne veltui tu pasiilgai to.
    Ech pasakiau daug, tikiuosi mane supratai! :)

  2. monicc rašė:

    Na, net jei ir yra žmonių, ne visada eina viską išsipasakoti ir nevisada to norisi, bent jau ne apie viską. Tikrai, puikiai supratau ! Stengiuos po truputį viską taisyti, po blogų dienų visada juk išaušta kita ir žymiai geresnė ! Ir labaai Tau ačiū už tokius gražius žodžius :)) Tikrai, nes dažniausiai čia parašius kažką tokio ne visai linksmo sako, kad pavyzdžiui, tau reikia proesionalų pagalbos ir vos ne bepročiu išvadina, jau ne kartą tai pastebėjau… bet turbūt visi mes kartais savaip keisti :)

Rašyti komentarą