BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

what fucking ever

monicc | 2013-01-30 | Be temos

Kartais atrodo, jog niekas niekada nepažinojo tikrosios manęs. Kiek kartų savo gyvenime aš tiesiog sėdėjau kambarį ir verkiau. Kiek kartų aš buvau beprarandanti viltį. Kiek kartų norėjau tiesiog nuleisti rankas ir leisti gyvenimui plaukti pasroviui.. Niekas nežino kiek kartų aš turėjau, galbūt ir norėjau sulaikyti ašaras. Kiek kartų aš jaučiau, kad noriu ką nors padaryti vardan kitų, visiškai ne dėl savęs ir kaip tai sunkiai išeina :) Kiek kartu man reikėjo sakyti pačiai sau kad taip ir turi būti. Kiek kartų bandžiau prisiminti, kad žmonės, bent kartą tave įskaudinę, niekada nepasikeičia. Kažin ar kas nors žino mintis, kurios yra mano galvoje kai man liūdna ir apie tai, kokie siaubingi kartais būna kai kurie žmonės.
Niekas nežino ko aš taip pasiilgau.
It’s juuust a bad day. But I am a dreamer!
Kartais mane tiesiog veikia toks rudeniškas oras :)

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)

Viskas priklauso nuo kiekvieno iš mūsų. Nuo mūsų gyvenimo būdo, beabejo išvaizdos, o taip pat ir kiekvieno gyvenimo supratimo. Nuo mūsų pomėgių. Norėjimo kažką pasiekti, o galbūt tik priklausymo nuo pačio savęs. Tiesiog.
Niekas neištaisys mūsų klaidų ir nesidžiaugs už mūsų sėkmes kaip mes patys. Niekas nekentės ir neliūdės dėl mūsų nelaimių. Niekas nenugyvens mūsų gyvenimo už mus pačius.
Kartais man patinka būti su pačiu protingiausiu žmogumi visame pasaulyje - manimi. Tiesiog.

Būkim laimingi, ištikrųjų net erzina tiek daug aplinkui piktų ir viskuo nepatenkintų žmonių. Dėl laimės, darykime viską, stenkimės iš visų jėgų, o jei neišeis, apsimeskim, kad niekada to ir nenorėjom :)
Būkim laimingi.
Juk kartais didžiausias menas pasaulyje, tiesiog šypsotis, kai iš skausmo plyšta širdis :)

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)