BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Hold me tight

monicc | 2012-04-15 | Be temos

Tu sakai, kad myli lietų, bet visada slėpiesi po skėčiu iškritus pirmiesiems lašams. Tu sakai, kad myli saulę, bet visad slėpiesi šešėlyje, vos smarkiau jai pašvietus. Tu sakai, kad myli vėją, bet visad uždarai langus, kai jis pradeda pūsti. Tai štai, kodėl aš išsigandau, kai tu pasakei, kad myli mane.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Šiaip. Čia ir dabar

monicc | 2012-04-14 | Be temos

Mes esame paaugliai. Mes vis dar mokomės. Nutinka visko. Mes apgaudinėjame, mes meluojame, mes kritikuojame, mes kartojame ir kartojame tuos pačius kvailus dalykus. Mes įsimylime ir liekame įskaudinti. Daug kartų. Mes skundžiamės, niurzgame ir bambame. Mes kankinamės dėl to, kad dažnai esame bjaurūs. Mes švenčiame be galo, mes geriame iki kol būname be sąmonės. Mes nekenčiame žmonių be priežasties, mes vadiname vieni kitus įvairiausiais žodžiais. Mes einame miegoti vėlai dėl ilgiausių naktinių pokalbių arba tik šiaip, be jokios priežasties. Mes einame pasilinksminti, leidžiame laiką su savo draugais ir tai visada liks mūsų prisiminimuose.

Vieną dieną viskas baigsis. Kol kas, tu gali švaistyti savo laiką, daryti blogus dalykus, bet vieną dieną, tapti paaugliu taps tavo svajone. Tad geriau naudokis viskuo, ką tu turi dabar, pamiršk visą mėšlą ir moralus, tiesiog GYVENK SAVO GYVENIMĄ SU LAIMINGIAUSIA, GRAŽIAUSIA IR SEKSUALIAUSIA ŠYPSENA TAVO VEIDE :)

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)

welcome new life

monicc | 2012-04-06 | Be temos

Būna tavo gyvenime ateina laikas, kai reikia paleisti visą nereikalingą praeitį ir žmones, kurie tą praeitį kūrė.. Pamiršti tuos kurie tave skaudina, bet visada atsiminti tuos, kurie išmokė Tave ką nors naudingo, Tau padėjo. Tada reikia apsupti save žmonėmis, kurie verčia tave juoktis taip smarkiai, kad Tu net pamiršti kas tau blogo nutiko ir sutelki dėmesį tik į gerą. Juk gyvenimas per trumpas, kad būtum su bet kuo !!!

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (2)

Ar kada nors teko skaityti kažką, kas žudė Tave viduje?? Kaip sms žinutė, statusas ar post’as. Viskas vyksta tiesiog gerai iki tol, kol netyčia užeini ir perskaitai tai, ko tu visai nenorėjai skaityti. Arba sužinai kažką, ko geriau nebūtum žinojęs. Tada atrodo, kad tai buvo paskelbta tik tam, kad sąmoningai Tau pakenktų. Bet tu tai skaitai vėl. Ir vėl. Ir dar kartą, taip kankindamas save. Tai užknisa, kai rodos vienas visai mažas dalykas gali sugadinti visą tavo dieną.

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą